Купи!

Женски комбинезон модел: 81013

490 ден

Женски комбинезон модел: 81013. Моделот е изработен од мека ликра со мрежест дезен. Комбинезонот е од брендот Vaqua и одговара на повеќето жени и Ве првави да се чувствувате самоуверено, секси и заводливо. За максимално да го искористите дизајнот на комбинезонот, не носете друга долна облека и водете љубов слободно и со ова парче облека на вас! Тангата не е вклучена во комплетот. Големината е универзална така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. 390 ден. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 81013 Категорија

Опис

Опис

Женски комбинезон модел: 81013

Кошничка