Попуст!

Женски комбинезон модел 81023

890 ден 490 ден

Женски комбинезон модел 81023. Моделот е изработен од мека ликра со мрежест дезен. Комбинезонот одговара на повеќето жени и Ве првави да се чувствувате самоуверено, секси и заводливо.Комбинезонот е со тенки, еластични прерамки, длабоко деколте и отвор на грбот и долниот дел кој ги открива интимните делови и дел од задникот. За максимално да го искористите дизајнот на комбинезонот, не носете друга долна облека и водете љубов слободно и со ова парче облека на вас! Тангата не е вклучена во комплетот. Големината е универзална така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. 390 ден. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

ШИФРА 81023 Категории: ,

Опис

Опис

Женски комбинезон модел 81023

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК