Купи!

Женски комбинезон модел 81037

490 ден

Женски комбинезон модел 81037. Секси целосен комбинезон, изработен од мека крупна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Комбинезонот е со една еластична преркамка околу вратот, мало деколте и отвор на долниот дел кој ги открива интимните делови и дел од задникот. За максимално да го искористите дизајнот на комбинезонот, не носете друга долна облека и водете љубов слободно и со ова парче облека на вас! Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална така што без проблем би одговарала на повеќето жени.
Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. 390 ден. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса. 

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 81037 Категорија

Опис

Опис

Женски комбинезон модел 81037

Кошничка