Попуст!

Женски комбинезон Модел 81058

990 ден 490 ден

Женски комбинезон Модел 81058. Секси комбинезон, изработен од мека ситна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Комбинезонот е со тенки, еластични прерамки и не многу длабоко деколте. Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 140 денари.

ШИФРА 81058 Категорија:

Опис

Опис

Женски комбинезон Модел 81058

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК