Купи!

Женски Комбинезон Модел 8754

490 ден

Женски Комбинезон Модел 8754. Секси боди, изработено од мека ситна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Нема на залиха

SKU: 8754 Категорија

Опис

Опис

Женски Комбинезон Модел 8754

Кошничка