Попуст!

Женски Комбинезон модел 8946

990 ден 490 ден

Женски Комбинезон модел 8946. Секси комбинезон, изработен од мека ситна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Отворот на долниот дел дозволува да водите љубов без да има потреба да го соблекувате комбинезонот. Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

ШИФРА 8946 Категории: ,

Опис

Опис

Женски Комбинезон модел 8946

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК