Купи!

Женски Комбинезон Модел 8954

390 ден

Женски Комбинезон Модел 8954. Секси боди, изработено од мека ситна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Нема на залиха

SKU: 8954 Категорија

Опис

Опис

Женски Комбинезон Модел 8954

Кошничка