Попуст!

Женски Паричници Модел 490

690 ден 390 ден

Женски Паричници Модел 490. Паричникот е изработен од одлична еко кожа. Има три засебни прегради и е многу практичен. Повелете !

Димензии:

Должина: 15 см.

Ширина: 3 см.

Висина: 11 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 490 Категорија:

Опис

Опис

Женски Паричници Модел 490

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК