Купи!

Женски Ранец Модел 318

650 ден

Женски Ранец Модел 317. Одлично дизајниран ранец составен од една преграда и два патенти. Ранецот е нов пролетен модел за 2019 год и е на промотивна цена од само 650 ден. Побрзајте количините се ограничени кај овој модел.

Димензии:

Должина: 28 см

Ширина: 16 см

Висина: 35 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 140 денари.

SKU: 318 Категорија

Опис

Опис

Женски Ранец Модел 317

Кошничка