Купи!

СЕКСИ ФУСТАН – ГОЛЕМИНА: УНИВЕРЗАЛНА, БОЈА: ЦРВЕНА БРОЈ НА АРТИКАЛ: Y059

540 ден

Секси фустан, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него. Во комплетот е вклучена и танга.

Боја: Црвена

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ ФУСТАН – ГОЛЕМИНА: УНИВЕРЗАЛНА, БОЈА: ЦРВЕНА

Кошничка