Купи!

Долг Фустан – Големина: L, Боја: Црна Број на артикал: BH05216

690 ден

Секси фустан, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Уживајте во незаборавни ноќи со него. Овозможете му на партнерот врвно задоволство. Во комплетот е вклучена и танга.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Долг Фустан – Големина: L, Боја: Црна

Кошничка