Попуст!

Машки Кожени Паричници Модел 521

1,450 ден 740 ден

Машки Кожени Паричници Модел 521. Одлично дизениран паричник изработен од кожа со две внатрешни засебни прегради, исто така има и две прегради за картички и една преграда за ситни пари. Моделот е најнов, Повелете!

Димензии:

Должина: 12 см.

Ширина: 2 см.

Висина: 10 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 521 Категорија:

Опис

Опис

Машки Паричници Модел 521

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК