Купи!

Кожен Машки Паричник Модел 156

690 ден

Кожен Машки Паричник Модел 156. Одлично дизениран паричник изработен од вистинска кожа со две внатрешни засебни прегради, исто така има и две прегради за картички и една преграда за ситни пари. Моделот е најнов, Повелете!

Димензии:

Должина: 12 см.

Ширина: 2 см.

Висина: 10 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 156 Категорија

Опис

Опис

Кожен Машки Паричник Модел 156

Кошничка