Попуст!

Метален бат плаг со опавче 12 х 3 см Број на артикал: MQ-GS-005B

1,090 ден 690 ден

Доживејте космички оргазми со овој неверојатен бат плаг, анатомски е изработен со мазен врв за благопријатна пенетрација и надолу се здебелува за пред основата повторно да се стесни и овој врат служи за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Боја: Црна

Материјал: Силикон

Целосна должина: 12,5 см

Должина на употребливиот дел: 5 см.

Дијаметар: 3 см.

  • КОМФОРТ – Изострен облик  кој овозможува комфорт и стабилност
  • ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Дизајниран со широка основа за лесно отстранување
  • ИСТРАЖУВАЈ – Научи повеќе за аналните игри на твое ниво и избери ја големината која најмногу ти одговара
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Нарачки на тел:За Машки Оператор: 078-277-598

    За Женски Оператор: 075-277-268

    Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Метален бат плаг со опавче 12 х 3 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК