Попуст!

Стреп Он Појас

1,990 ден 1,090 ден

Стреп он појас со два прстени. Појасот е универзален што значи дека може да се прилагоди на било која широчина и да се припие за вашето тело совршено. Доаѓа со два силиконски прстени со различни димензии за вметнување на дилда и играчки.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА CN-522086499 Категории: ,

Опис

Опис

Стреп Он Појас

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК