Купи!

Секси танга – Црна боја БРОЈ НА АРТИКАЛ: WN-1016

260 ден

Секси танга – Црна боја, изработена од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид и ликра

Боја: Црна

Големина: Универзална

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: WN-1016 Категории , Ознака:

Опис

Опис

Секси танга – Црна боја

Кошничка