Попуст!

Секси танга – Само Црвена Боја

340 ден 150 ден

Секси танга – Само Црвена Боја.

Тангата е изработена од нежна,сензуална чипка која просто го гали вашето тело и ве прави самоуверени и секси.. Овозможете му на вашиот партнер да ја почувствува еротската екстаза со овој производ.  Материјалот е доста растеглив.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Големина: S/M, L/XL

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 007 Категории: ,

Опис

Опис

Секси танга – Само Црвена Боја

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК