Попуст!

Секси Танга

390 ден 180 ден

Секси Танга

Тангата е изработена од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело и Ве прави да се чувствувате секси и самоуверени.. Овозможете му на вашиот партнер да ја почувствува еротската екстаза со овој производ. Тангата е чипкана. Материјалот е доста растеглив.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Бои: Повеќе бои

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 010 Категории: ,

Опис

Опис

Секси Танга

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК