Купи!

Секси танга – Црна и Црвена боја БРОЈ НА АРТИКАЛ: WN-1009

260 ден

Секси танга – Црна и Црвена боја, изработени од нежен материјал.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид и ликра

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: WN-1009 Категории , Ознака:

Опис

Опис

Секси танга – Црна и Црвена боја

Кошничка