Купи!

Бело Женско Куферче Модел 445

790 ден

Бело Женско Куферче Модел 445

Димензии:

Должина: 17см.

Ширина: 9см.

Висина: 13см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

SKU: 445 Категорија

Опис

Опис

Бело Женско Куферче Модел 445

Кошничка