Попуст!

Бежов Ранец Модел 463

1,140 ден 740 ден

Бежов Ранец Модел 463. Одлично дизениран ранец од Совршена Еко Кожа, составен од две засебни прегради и два патенти. Ранецот е нов модел за 2020 год и е на промотивна цена од само 740 ден. Побрзајте количините се ограничени кај овој модел.

Димензии:

Должина: 23 см

Ширина: 12 см

Висина: 29 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 463 Категорија:

Опис

Опис

Бежов Ранец Модел 463

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК