Купи!

Графитен ранец модел 098

750 ден

Графитен ранец модел 098. Прекрасно дизениран ранец од брендот на  ” LIHAO BAGS “. Изработен од одличен водоотпорен материјал, составен е од четири засебни прегради со патенти и е наменет за секојдевна употреба. Не ја пропуштајте оваа прилика за ваков попуст од 40% за овој прекрасен ранец !

Димензии:

Должина: 28 см

Ширина: 12 см

Висина: 35 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 098 Категорија

Опис

Опис

Графитен ранец модел 098

Кошничка