Купи!

Бежов женски ранец

750 ден

Бежов женски ранец, со две засебни прегради и два патенти. Изработен е од еко кожа. Ранецот е многу уникатен и е нова мода за 2018 година.

Димензии:

Должина: 27 см

Ширина: 14 см

Висина: 32 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

Нема на залиха

SKU: 10051 Категорија

Опис

Опис

Бежов женски ранец

Кошничка