Купи!

Летен Ранец Модел 432

750 ден

Летен Ранец Модел 432. Ранец со Интересни шари, од марката Bag to Bag. Изработено е од еко кожа на рачките, а остатокот од ранчето е со плетен дезен. Наменето за секојдневна употреба и е Одличен модел на лето 2020. Повелете цените се ограничени.

Димензии:

Должина: см

Ширина: см

Висина: см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

SKU: 432 Категорија

Опис

Опис

Летен Ранец Модел 432

Кошничка