Попуст!

Бела Ташна Модел 458

1,440 ден 940 ден

Бела Ташна Модел 458. Најнов модел од Францускиот бренд ” Sharm and Shape ” Ташната е направена од специјално квалитетна еко кожа со 4 засебни прегради со патенти, стилски закривени.Ташната се состои од една голема рачка за носење на рака. Моделот е прекрасен и се комбинира со секаква облека и е наменет за секакви пригоди… Цената е намалена за 40% а количините се ограничени. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 35 см

Ширина: 12 см

Висина: 25 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 140 денари.

ШИФРА 458 Категорија:

Опис

Опис

Бела Ташна Модел 458

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК