Купи!

Бордо Ташна Модел 057

750 ден

Бордо Ташна Модел 057. Ташните се од врвниот бренд на ташни Bag to Bag. Високо квалитетни ташни изработени од кожа, составени од две големи рачки, една голема мобилна рачка за носење преку рамо, предна и задна независна преграда и една внатрешна засебна преграда. Ташните се најнов есенски модел за 2018 год, цените се намалени и ги имаме во две бои, Кремова и Црна. Повелете !

Димензии:

Должина: 30 см

Ширина: 12 см

Висина: 20 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 10247 Категорија

Опис

Опис

Бордо Ташна Модел 057

Кошничка