Попуст!

Црвена женска ташна

1,100 ден 700 ден

Црвена женска ташна од марката MaxFly. Изработена од еко кожа. Внатре има две прегради и заден патент. Многу е практична и е наменета за секојдневна употреба.

Димензии:

Должина: 25 см.

Ширина: 7 см.

Висина: 28 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

ШИФРА 10059 Категорија:

Опис

Опис

Црвена женска ташна

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК