Купи!

Црн, Кафеав и Сив ранец модел 025

650 ден

Црн, кафеав и сив ранец модел 025. Ранците се од брендот Silvio. Составени се од една засебна преграда со патент, две малечки странични прегради и една голема преграда на средината со внатрешен засебен патент. Дезенот е прекрасен и се наменети за секојдневна употреба. Многу се модерни и компитабилни. Количините се ограничени, повелете, цените се намалени !

Димензии:

Должина: 23 см

Ширина: 11 см

Висина: 29 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 10211 Категорија

Опис

Опис

Црн, кафеав и сив ранец модел 025

Кошничка