Купи!

Син Ранец Модел 275

850 ден

Син Ранец Модел 275. Летен ранец со два патенти од горе и еден позади од марката Bag to Bag.Наменет е за секојдневна употреба. Изработен од прекрасен материјал и еко кожа на рачките.

Димензии:

Должина: 26 см

Ширина: 14 см

Висина: 32 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

SKU: 275 Категорија

Опис

Опис

Син Ранец Модел 275

Кошничка