Купи!

Црн Ранец Модел 193

650 ден

Црн Ранец Модел 193. Одлично дизениран ранец составен од две засебни прегради и два патенти. Ранецот е нов пролетен модел за 2019 год и е на промотивна цена од само 650 ден. Побрзајте количините се ограничени кај овој модел.

Димензии:

Должина: 23 см

Ширина: 12 см

Висина: 29 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 193 Категорија

Опис

Опис

Црн Ранец Модел 193

Кошничка