Попуст!

Шарено Ранче Модел 426

990 ден 690 ден

Шарено Ранче Модел 426. Ранче со Интересни шари, од марката Bag to Bag. Изработено е од еко кожа на рачките, а остатокот од ранчето е со плетен дезен. Наменето за секојдневна употреба и е Одличен модел на лето 2020. Повелете цените се ограничени.

Димензии:

Должина: см

Ширина: см

Висина: см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

ШИФРА 426 Категорија:

Опис

Опис

Шарено Ранче Модел 426

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК