Купи!

Црн ранец

600 ден

Црн ранец. Ранецот е изработен од совршена еко кожа. Има две засебни прегради со два патенти и еден преден засебен дел со два притискачи. Наменет е за секакви пригоди и прилики и може да се комбинира со секаква облека. Многу е практичен и квалитетен. Не пропуштајте ! Цена одлична !

Димензии:

Должина: 26 см

Ширина: 16 см

Висина: 29 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

Нема на залиха

SKU: 10131 Категорија

Опис

Опис

Црн ранец

Кошничка