Попуст!

Црн топчест Силиконски бат плаг 10 х 2.5 см

1,390 ден 890 ден

Црн топчест Силиконски бат плаг 10 х 2.5 см. Совршено изработен бат плаг за ултимативно анално задоволство! Има уникатен облик, флексибилно тело со три топчиња, почнувајќи од помало завршува со најголемо. Дозволете си сензационално искуство! Направен е од чист силикон, целосно е безбеден за употреба. Во комбинација со лубрикант, ќе стане лизгав, така што ќе имате целосен комфорт при пенетрација.

Боја: Розева

Материјал: Силикон

Целосна должина: 10 см

Должина на употребливиот дел: 8 см.

Дијаметар: 2,5 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

Опис

Опис

Црн топчест Силиконски бат плаг 10 х 2.5 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК