Купи!

Ребрест Вибратор

990 ден

Ребрести вибратор кој е со должина од околу 12 см и дебелина од околу 3 см направен е од високо квалитетен материјал, што е многу мек и пријатен за кожата. Поради ребрести својот изглед, вибраторот дополнително ќе ја стимулира вагината и клиторисот, но вие исто така може да го користите овој вибратор за анална стимулација. Во комбинација со лубрикант вибраторот ќе стане влажен и лизгав, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Должина: 17 см

Должина на употребливиот дел: 15 см

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 4110 Категории ,

Опис

Опис

Ребрест Вибратор

Кошничка