Купи!

Црна Сламена Ташна модел 206

750 ден

Црна Сламена Ташна модел 206. Ташната е составена од една предна и задна независна преграда, на средината има патент и во внатрешноста има една голема преграда. Најнов модел за Лето 2019 год, ташната може да се комбинира со секаква облека, Погодна е за секојдневна употреба и е идеална за летните одмори. Цената е намалена за 40 % повелете!

Димензии:

Должина: 24 см

Ширина: 8 см

Висина: 25 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 206 Категорија

Опис

Опис

Црна Сламена Ташна модел 206

Кошничка