Купи!

Црна Ташна Модел 320

790 ден

Црна Ташна Модел 320. Најнов модел од Францускиот бренд ” Sharm and Shape ” Ташната е направена од специјално квалитетна еко кожа со 4 засебни прегради со патенти, исто така има и долга мовилна рачка за на рамо која што се вади и става по потреба и има две долги рачки за носење на рака. Моделот е прекрасен и се комбинира за секакви пригоди… Цената е намалена за 40% а количините се ограничени. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 35 см

Ширина: 13 см

Висина: 25 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 120 денари.

SKU: 320 Категорија

Опис

Опис

Црна Ташна Модел 320

Кошничка