Купи!

Црна, Црвена, Бежова ташна модел 016

650 ден

Црна, Црвена, Бежова ташна модел 016. Ташните се од Иатлијанскиот моден бренд од Милано Johnny & Johnny. Изработени се од совршена еко кожа со две внатрешни засебни пергради, а исто така имаат и долга мобилна рачка за носење преку рамо. Ги имаме во три бои, Црна, Бежова и Црвена. Многу се типски и модерни, најнова мода за 2018. Цената е намалена, повелете!

Димензии:

Должина: 22 см.

Ширина: 8 см.

Висина: 15 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

SKU: 10202 Категорија

Опис

Опис

Црна, Црвена, Бежова ташна модел 016

Кошничка