Купи!

Црно Ранче Модел 352

750 ден

Црно Ранче Модел 352. Ранче со Интересен изглед, од марката Charm n’ Shape. Изработено е целосно од еко кожа . Наменето за секојдневна употреба. Повелете, цените се Ограничени!

Димензии:

Должина: 24 см

Ширина: 12 см

Висина: 30 см.

Нема на залиха

SKU: 352 Категорија

Опис

Опис

Црно Ранче Модел 352

Кошничка