Купи!

Дилдо со вибрации 20 х 4 см

3,390 ден

Дилдо со вибрации 20 х 4 см. Рауди е дилдо со реалистична форма и димензии што совршено одговараат на најголем дел од жените. Исклучително е реално, со анатомска градба, направено е од мек и реалистичен материјал и со подлога која ствара вакуум за полесно уживање. Главичката на дилдото е нежна, добро оформена и малку испакнува од телото. По целата должина е избразден со исклучително реални форми и испакнати вени. Во основата на играчката има големи тестиси, а под нив има платформа која е компатибилна со стреп-он каиш, притоа платформата залепена на било која мазна површина ствара вакуум, така што можете да ја користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање. Вибрациите се регулираат со помош на управувачот.

Боја: Телесна

Должина: 20 см.

Употреблива должина: 17 см.

Дијаметар: 4 см

Материјал: Меко ПВЦ

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

SKU: 55078374 Категории ,

Опис

Опис

Дилдо со вибрации 20 х 4 см

Кошничка