Купи!

Двојно реалистично дилдо 35 х 3.5 см

1,690 ден

Двојно реалистично дилдо 35 х 3.5 см. Ова двојно невибрирачко дилдо е изработено од исклучително еластично желе, погодно како за вагинална, така и за анална стимулација. Пенисовидно е, со благо нагласени вени и добро оформена глава која се наоѓа на двата идентични краја. Можете да го употребувате за разновидна соло мастурбација, или пак заедно со партнерот или партнерката со кои сакате да го обоите рутинскиот секс. Се препорачува пред и по секоја употреба темелно да го исчистите, и да го употребувате со презерватив, во случај да ги смените краевите со партнерот. Доколку сте почетник во сексуалните игри со играчки, ви препорачуваме да го употребувате со лубрикант.

Боја: Телесна

Должина: 36 см

Дијаметар: 3,5 см

Материјал: ПВЦ

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: BL-29717 Категории ,

Опис

Опис

Двојно реалистично дилдо 35 х 3.5 см

Кошничка