Попуст!

Навлака за пенис

1,500 ден 990 ден

Навлака за пенис

Еластична навлака од проѕирен силикон. Навлаката е лесно растеглива и одговара на секаква големина на еректиран пенис или вибратор. Главичката е изработена реалистично и е од полн силикон, така што освен стимулацијата ќе ви даде и дополнителни 2.5 сантиметри. Надолу е прстенеста, а на долниот дел има меки ресички кои служат за дополнителна стимулација на вагиналните мускули. При поставувањето, навлаката треба да ја премачкате со лубрикант на водена база (во никој случај силиконски). Наменета е за повеќекратна употреба. Се чисти лесно со вода и благ сапун.

Материјал: Силикон

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Навлака за пенис

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК