Купи!

Графитен ранец модел 433

790 ден

Графитен ранец модел 433. Прекрасно дизениран ранец од брендот на  ” LIHAO BAGS “. Изработен од одличен водоотпорен материјал, составен е од четири засебни прегради со патенти и е наменет за секојдевна употреба. Не ја пропуштајте оваа прилика за ваков попуст од 40% за овој прекрасен ранец !

Димензии:

Должина: см

Ширина: см

Висина: см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 433 Категорија

Опис

Опис

Графитен ранец модел 433

Кошничка