Купи!

Кафеав Ранец Модел 466

840 ден

Кафеав Ранец Модел 466. Одлично дизениран ранец кој може да се носи како ташна од Совршена Еко Кожа, составен од два патенти од напред, една преграда и внатрешен патент. Ранецот е нов модел за 2020 год и е на промотивна цена од само 740 ден. Побрзајте количините се ограничени кај овој модел.

Димензии:

Должина: 23 см

Ширина: 12 см

Висина: 32 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 466 Категорија

Опис

Опис

Кафеав Ранец Модел 466

Кошничка