Купи!

Класичен црн женски ранец

690 ден

Класичен црн женски ранец. Изработен од прекрасна еко кожа со страничен дезен. Количината е ограничена. Наменет е за секојдневна употреба.

Димензии:

Должина: 26 см.

Ширина: 13 см.

Висина: 32 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 10052 Категорија

Опис

Опис

Класичен црн женски ранец

Кошничка