Попуст!

Кремово кафеава ташна

1,200 ден 750 ден

Кремово кафеава ташна од марката Bag to Bag. Нов ретро дизајн 2018 год. Ташната има една мала рачка за носење на рака и една голема рачка за преку рамо. Направена е од еко кожа и количините се ограничени. Не пропуштајте ! ! !

Димензии:

Должина: 25 см

Ширина: 16 см

Висина: 26 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 10069 Категорија:

Опис

Опис

Кремово кафеава ташна

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК