Купи!

Летен Ранец Модел 194

650 ден

Летен Ранец Модел 194. Летен ранец со два патенти од горе и еден позади од марката Bag to Bag. Наменет е за секојдневна употреба. Изработен од прекрасен материјал и еко кожа на рачките.

Должина: 25 см

Ширина: 12 см

Висина: 32 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 194 Категорија

Опис

Опис

Летен Ранец Модел 194

Кошничка