Попуст!

Шарен Платнен Ранец Модел 422

1,150 ден 750 ден

Шарен Платнен Ранец Модел 422. Ранче со разнобојни шари, од марката Bag to Bag. Изработено е од еко кожа на рачките, а остатокот од ранчето е со плетен дезен. Наменето за секојдневна употреба и е одличен модел за лето 2020 год. Повелете, цените се ограничени.

Димензии:

Должина: 26 см

Ширина: 13 см

Висина: 28 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

ШИФРА 422 Категорија:

Опис

Опис

Шарен Платнен Ранец Модел 422

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК