Купи!

Машка ташничка модел 292

750 ден

Машка ташничка модел 292. Ташничките ги имаме во три бои и тоа Црна, Темно кафеава и Сива. Изработени се од одлична еко кожа и се најнова мода кај машките ташни од брендот на Bag to Bag. Составени се од четири засебни прегради и можат да се комбинираат со секаква облека. Цената е намалена, Ве очекуваме !

Должина: 16 см

Ширина: 8 см

Висина: 27 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 292 Категорија

Опис

Опис

Машка ташничка модел 292

Кошничка