Купи!

Машки Паричници Модел 039

300 ден

Машки Паричници Модел 039. Високо квалитетно изработени паричници од еко кожа по неверојатно ниски цени! Повелете уверете се !

Димензии:

Должина: 11 см.

Ширина: 1 см.

Висина: 9 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 10227 Категорија

Опис

Опис

Машки Паричници Модел 039

Кошничка