Купи!

Машки паричник Ангел

400 ден

Машки паричник Ангел. Доста квалитетен машки паричник изработен од еко кожа со две засебни прегради и со една кабза за запетлување. Цената е намалена и го имаме во црна и кафена боја.

Димензии:

Должина: 12 см.

Ширина: 2 см.

Висина: 10 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 1106 Категорија

Опис

Опис

Машки паричник Ангел

Кошничка